<Çelik Konstrüksiyon - Sandvç Panel - Akusik Uygulama (yanmaz panel)- Prefabrik Yapılar>
<Çelik Konstrüksiyon - Sandvç Panel - Akusik Uygulama (yanmaz panel)- Prefabrik Yapılar> ÜrÜnlerİmİz


ÜCRETsİZ KEŞİF

Yöykem ÇELİK

Çelik Çatı - Depo - Mantar Deposu Tavuk Çiftliği - Zeytin Deposu - Hangar - Spor Salonu - Dış Cephe Kaplama -Çelik Korkuluk - Tretuvar

 

 

YöykemYöykem Kariyer Fırsatlarını Takip Edin..

YÖYKEM IRON AND STEEL INDUSTRY GRUPI COMPANY LIMITED BRENDSHËM DHE TREGTIA E JASHTME

Gungoren Mah. Turgut ozallan Boulevard. No: 4-B

Tasdelen / Cekmekoy / Stamboll

Mob +90 532 794 49 53

Tel / Fax: +90 (216) 312 98 53

e-mail: yyoykem@gmail.com

yoykem@yoykempanel.com.tr

skype: yoykem

Shqipëri

Çfarë Kolegjet sandviçësh

Korniza përbëhet nga një shtresë të izolimit në mes të dy pllakave të ngurta dhe të lehta metalike panelet sanduiç. Kjo Sheets alumini, galvanizuar Steel, fletë druri ose PVC Sheets mund të jetë. Ky material është cilësi shumë të veçantë në strukturat për shkak të parafabrikuara, objektet industriale, Sports Complex në të gjitha formave Struktura është e përdorin atë nga, izolim të ngrohjes dhe të izolimit të tingullit mund të arrijë në nivele të larta.

Dhomë të pastër Panel: Kompania jonë ofron një zgjidhje gardian për sistemet e ventilimit dhe ndarje dhe dhomë të pastër mban pozicionin e saj konkurrues në këtë sektor. brenda nevojave dhomë të pastër
Vazhdo? ..

Tasy Panel: tasy brenda shell metalike e paneleve çatisë shpuar (poroz), metalike tjetër d S sipërfaqe duke përfshirë në mes të formularit standard? izolimin 50-60-80-100-120-150 ose 200 mm trashë është tasy.
Vazhdo? ...

Panel poliuretani: poliuretani mbushur kulmit dhe fasadë Systems. Poliuretani mbushur kulmit dhe Kolegjet Wall janë të përshtatshme për të gjitha llojet e strukturave. Panele me poliuretani flaka 20cm Trashësia Trashësia mes Yürütmez..4Cm prodhimin ..
Lexo më shumë ......

YÖYKEm IRON STEEL CONSTRUCTION - Profili i Kompanisë
Düzce studimi të vitit 2002 të fillojë Yöyke Panel, në Turqi për sot Istanbul Central Bëhu Edirne të Kars "një panel sanduiç Shitjet dhe realizojnë projekte të më shumë se 1000 në Kuvend lëshon shfaqjen e suksesit", Yöyke panelet e mia sanduiç "nga kompanitë kryesore të Panelit Shitësin ajo është një. Përvoja, ndershmëria, materiale të cilësisë, të pavlefshëm 10 vjet, kompania u bë një nga kompanitë kryesore në këtë sektor.

ANDVİÇ PANEL Prodhim PROCESI
E themeluar në vitin 2002, kompania "Yöyke PANEL" paneleve sanduiç dhe çati çelikut ndërtimit në Turqisë është një nga kompanitë kryesore. Përvoja, Sales, Threads prodhuese, Priceless 10 vjet, e ka bërë kompania një nga kompanitë kryesore në këtë sektor. Futja Corporate e moderne, makina të automatizuara të prodhuara me Trail teknologjisë së fundit, fabrika Ne jemi Dealer qëndrueshme, prodhon panele me cilësi të lartë sanduiç.

Yöykem I kulmit dhe fasadë Systems Duke filluar nga viti 2012 ndërtim Steel, Steel Roof, Magazina, Fabrika Building, Chicken Poultry, Mushroom Tank, Depso Ftohtë, Sport Facilities, Carpet, Olive Depot, Front Coating ofron shërbime për konsumatorët vendas dhe të huaj. Gjithashtu Screws Sandwich Panel, shalë Sandwich Paneli Inventar sandviçësh Panel, Pjesë Paneli Sandwich, Paneli sandviçësh Fittings na ju mund të furnizimit.
,,,,,,,
Kolegjet dhomë të pastër
 
Yöykem Panel Co., peshë e lehtë, panele të fortë dhe të ngurtë huall mjalti mur, dhomë të pastër dhe dhomë të pastër ofron një gamë të gjerë të paneleve tavan. Kjo lehtë, të forta panele cleanroom mur dhe panelet tavan të pastër "Madhësia e qelizave, klasa komerciale alumini huall kryesore është formuar nga një thermosetting epoxy ngjitës ¾ shtresë alumini.
 
Panelet standarde huall alumini dhe dhomë të pastër 4'x 12 '4'x 10' 4'x ka 8. Tona panele tavan alumini dhomë të pastër pa pagesë shtesë zbritet nga pagesa e madhësi të plotë panelit. Walkable cleanroom panelet tavan të përdorura në lidhje me një ngarkesës alumini dhe devijim fletën e të dhënave. panel alumini madhësive të veçanta "të gjerë dhe 20 'mund të përdoret deri në pesë të gjatë, ose 4" gjerë dhe 30 "të gjatë. Standard panel alumini me trashësi prej ¼ ", ½", 1 ", 1 ¾" dhe 1 7/8 ". trashësi të tjera janë në dispozicion sipas kërkesës. Standard trashësi veshja alumini prej 0.032 (0.025, 0.040, 0.063 janë në dispozicion) d. Para dhe facings pasme e pluhur alumini mund të jenë të veshura ose roll veshura me një shumëllojshmëri të gjerë. Frontend mund të jetë jo-përçueshëm ose elektro-statike plangprishës. Ngjyrat standarde: Polar White, Designer White, dhe përfshin Shell. ngjyra të tjera në varësi të vëllimit dhe kërkesa të çojë në kohë mevcuttur.pacific proces vakum Kolegjet, të gjitha Organics paqëndrueshme, panele huall gjatë prodhimit siguron hequr. treguan të gatshme testit panel komponentët panel mund të përcaktohet nga një prizë të gazit.
 
Pluhur ose roll veshura para dhe prapa fytyra mund të jenë të veshura me një shumëllojshmëri të gjerë. Frontend mund të jetë jo-përçueshëm ose elektro-statike plangprishës. Ngjyrat standarde: Polar White, Designer White, dhe përfshin Shell. ngjyrat e tjera janë në dispozicion, në varësi të kërkesave të vëllimit dhe të çojë në kohë.
 
Yöykem Panel Inc. procesi i lidhjes panel alumini, të gjitha komponimet organike të paqëndrueshme, panele alumini huall mjalti larguar gjatë procesit të prodhimit siguron. Paneli i përfunduar alumini tregoi një prizë të gazit mund të përcaktohet nga komponenti panel provë.
Display Kolegjet

Yöyke Panel ofron një gamë të gjerë të lehta ekran për panele të fortë dhe të ngurtë krimb. Kjo lehtë, panele të forta janë të përbërë nga një thermosetting epoxy ngjitës klasës komerciale bërthamës huall alumini lidhura me veshje alumini.
Panelet standarde janë 48 "të gjerë dhe çdo gjatësi deri në 14" i gjatë. Madhësi të personalizuara janë në dispozicion deri në 6 'e gjerë dhe 20 "të gjatë ose 4" gjerë dhe 30 "të gjatë. Standard panel trashësi prej ¼ ", ½", 3/4 ", 1", 1 ¾ "dhe 1 7/8". trashësi të tjera janë në dispozicion sipas kërkesës.

Front dhe fytyrat e pasme mund të jenë të veshura me një gamë të gjerë ose roll pluhur-veshura është e përfunduar. Veshje dekorative sipërfaqe mund të ndiqet në panelet tona primed alumini. Anekset pikë fikse (kuvendit), buzë-mbyllur, mund të prodhohen dhe të formuar nga dizajn të veçantë në formë të përpunuara. Panele tona alumini, lehtësinë e instalimit, smoothness sipërfaqe, forca, panele alumini lehtë unike për shkak të rritjen e sigurisë.
Yöyke panele vakum Procesi i siguron të gjitha panelet e lidhura të lejojë ju për të praktikuar sufficently dhe panelet në risitë e projektimit, duke përfshirë një numër të madh prej nesh.

Shkathtësi ynë, show jonë nuk është outgasing panele alumini huall për laminates dekorative për dhoma ndjeshme gjysmë-dirigjent pastra dhe projekte të ruajtjes artit, praruar plating metalike dhe një strukturore të favorshme, si dhe qëllime estetike. Përdorimi petëzuar dekorative, rimeso dhe standarde të aluminit të bazuar në panelet mbuluese metal, panele të janë më pak se gjysma e peshës së materialeve tradicionale.

Për muret, raftet, tavolina dhe komponentëve të tjerë për aplikime të shumta që ne të krijuar zgjidhje për klientët tanë. Kolegjet Pacific ofron një gamë të gjerë të paneleve pak të fuqishme dhe të vështirë të formuara të aluminit, çelik inox, duke përdorur laminat apo rimeso druri me zakonet e një thermosetting epoxy ngjitës 3/4 "ose 3/8" madhësi qelizë klasës komerciale krimb alumini thelbin.
 
Display Kolegjet

Yöyke Panel ofron një gamë të gjerë të lehta ekran për panele të fortë dhe të ngurtë krimb. Kjo lehtë, panele të forta janë të përbërë nga një thermosetting epoxy ngjitës klasës komerciale bërthamës huall alumini lidhura me veshje alumini.
Panelet standarde janë 48 "të gjerë dhe çdo gjatësi deri në 14" i gjatë. Madhësi të personalizuara janë në dispozicion deri në 6 'e gjerë dhe 20 "të gjatë ose 4" gjerë dhe 30 "të gjatë. Standard panel trashësi prej ¼ ", ½", 3/4 ", 1", 1 ¾ "dhe 1 7/8". trashësi të tjera janë në dispozicion sipas kërkesës.

Front dhe fytyrat e pasme mund të jenë të veshura me një gamë të gjerë ose roll pluhur-veshura është e përfunduar. Veshje dekorative sipërfaqe mund të ndiqet në panelet tona primed alumini. Anekset pikë fikse (kuvendit), buzë-mbyllur, mund të prodhohen dhe të formuar nga dizajn të veçantë në formë të përpunuara. Panele tona alumini, lehtësinë e instalimit, smoothness sipërfaqe, forca, panele alumini lehtë unike për shkak të rritjen e sigurisë.

Yöyke panele vakum Procesi i siguron të gjitha panelet e lidhura të lejojë ju për të praktikuar sufficently dhe panelet në risitë e projektimit, duke përfshirë një numër të madh prej nesh.

Kolegjet Qëllimi përgjithshme

Yöyke I Kolegjet Inc. prodhimin e të forta, të lehta, më shumë produkte të reja dhe karakteristika për të përmbushur nevojat e klientëve tanë. Tona panele huall alumini dhe alumini huall core sanduiç alumini bërë me një shtresë e zam për të lidhin së bashku të gjitha fytyrat. Përfitimet PPG e nivelit të lartë tonë të paneleve sanduiç fund të lartë, pesha të lehta, ngurtësi dhe unike.
Përdorimi më i zakonshëm i paneleve sanduiç tona PPG janë si më poshtë:
panele ashensor
Grafike panele ekranit
Praktikat arkitektonike - mur dhe tavan panelet e brendshme
Muzeu tregon Objekte tryezë
bordet e artit
dyqan me pakicë Regjistrimet Displays
fixtures dyqan me pakicë, tavolina
dyqan me pakicë raftet instalime
Wall seksion
enë të anijeve

4'x panelet standarde alumini 8 ', 4'x 10', dhe 4'x 12 '. Madhësi të personalizuara janë në dispozicion deri në 5 'e gjerë dhe 20 "të gjatë ose 4" gjerë dhe 30 "të gjatë. Standard panel trashësi prej ¼ ", ½", 3/4 ", 1", 1 ¾ "dhe 1 7/8". trashësi të tjera janë në dispozicion sipas kërkesës. alumini dispozicion trashësi shtresë - 0.020, 0.025, 0.032, 0.040, 0.050, 0.063. Madhësia dispozicion qelizë - 1/4 ", 1/2, 3/8", 3/4 "dhe 1". ngjyra standarde për panelet tona mulli alumini, C rreshtuar, të bardhë polar, Designer bardhë dhe Shell. ngjyra të tjera dhe materialet linings janë në dispozicion në varësi të vëllimit dhe kërkesat e kohës të plumbit. Sa për ne, ne jemi të gatshëm në dispozicion panele alumini aksioneve 4'x 8'x ¼ "dhe 4'x 10'x ¼" 0,032 polare bardhë panele huall alumini dhe rimeso alumini ¾ "core madhësi qelizë klasën komerciale alumini (shih aksioneve alumini spec panele.).

panel sanduiç, alumini ynë zgjidhje huall për aplikimet që kërkojnë një gamë të gjerë të sheshtë, peshë e lehtë, të ashpër dhe tipare. 18 vitet tona të historisë së prodhimit, përvoja dhe reputacioni i pashoq për shërbimin e klientit, panele alumini huall mjalti janë zgjidhja më e mirë për ne, kur kemi ardhur.
Kolegjet Standard

Panele tona standarde alumini 4'x 8, 4'x 10, dhe 4'x 12 '. Madhësi të personalizuara janë në dispozicion deri në 5 'e gjerë dhe 20 "të gjatë ose 4" gjerë dhe 30 "të gjatë. Standard panel alumini me trashësi prej ¼ ", ½", 1 ", 1 ¾" dhe 1 7/8 ". trashësi të tjera janë në dispozicion sipas kërkesës. Standardi Trashësia veshja alumini prej 0.032 (0.025, 0.040, 0.063 në dispozicion). Ajo mund të jenë të veshura me një gamë të gjerë të para dhe fytyra e pasme, ose pluhur-veshura roll alumini është e përfunduar. Fytyrat mund të nonconductiv ose elektro-statike plangprishës.

bardhë Standard polar për pallto ngjyrë, projektuesi bardhë dhe shell. ngjyrat e tjera janë në dispozicion në varësi të kohës së blerjes dhe kërkesat e vëllimit. Çdo kombinim i paneleve alumini për kohët tona standarde të shpërndarjes - do të transportohen brenda 2-3 javë ArO-. Sa për ne, ne jemi të gatshëm në dispozicion panele alumini aksioneve 4'x 8'x ¼ "dhe 4'x 10'x ¼" 0,032 polare bardhë panele huall alumini dhe rimeso alumini ¾ "core madhësi qelizë klasën komerciale alumini (shih aksioneve alumini panele spekulim).

Kolegjet Pacific Inc. aksioneve 4'x 8'x ¼ "dhe 4'x 10x ¼" panele huall alumini.
Stock Aluminium Panel Features:
Skins - 0.032 alumini të trasha
Colors - Polar White (gloss pallto epoxy roli)
Huall - ¾ "Madhësia qelizë klasën komerciale alumini
Ngjitës - thermosetting epoxy (Non-outgasing)

Panele Stock alumini të çojë kohë:
Kërkojnë urdhërat e ngarkesave - arka dërguar për 1-2 ditë
mënyrë lokale (100 mi Max.) - 1-2 ofrimit ditë ose ditën e njëjtë të vini-up do të thërrasë
custom Manufacturing

Ne mund të dizajnit tuaj dhe të bëjë atë më të lehtë dhe të fortë panele huall alumini.

Aplikime zhvilluar duke përdorur të forta, të lehta panele alumini huall janë të llojeve të ndryshme. Duke përdorur dizajnit tuaj, ne do të jemi të përfshirë në mënyra të ndryshme për të zhvilluar aplikacione për teknologjinë tonë paneli huall mjalti.

Yöyke I Kolegjet Inc. vetëm aftësia për të prerë alumini huall kryesore home + - trashësi panel 0.015 huall mjalti për të rregulloje, ne kemi aftësinë për të kryer shpimin saktësi, duke përdorur 60 prerje tonë dhe përpunimin "x 120", 60 "x 240" 80 "x 120" router CNC. router CNC ynë është kryesisht projekte specifike që kërkojnë shpimit saktësi për të zgjeruar aftësinë tonë për të marrë edhe më komplekse, prerjes dhe përpunimit. komponimet potting, fut filetuara, pikë fikse, nxjerrje, para-shpimit dhe kandidatë të tjerë kanë qenë të përfshirë me një shumëllojshmëri të teknikave të prodhimit të veçantë huall mjalti do të thërrasë panels.day jonë marr-up
 

dhomë të pastër

Dhomë të pastër sandviçësh Panel

Clean Rooke sandviçësh Panel

 

Panele Dhoma e pastër janë të njohur edhe si panelet sanduiç.)

Të dy Kolegjet dhomë të pastër

për të minimizuar
hyrje
brez
ruajtje
grimcave në dhomat e kontaminuara.

produktet e përmendura kërkohet vetitë fizike për kontrollet.
temperaturë
lagështi
presion

për të kontrolluar ndotjen dhe kontaminimit të kryqëzuar.
Dhomë të pastër Përmban

ndarëse Kolegjet
Kolegjet Aircraft
panel ekran
Built-in përforcues Panel

Kolegjet tavan

Clean Dhoma Doors

coving

amplifiers

Hepa filter strehim

Hepa filter

cleanroom Pajisje
1) Ndarja Wall Panelleri- (avion)

MOC -
P.C.G.İ. (Pre galvanizuar Iron)
alumin
Çelik (304)
Construction - Fabrika e fabrikuara të dyfishtë-skinned paneleve sanduiç.
Insulation - poliuretani izolimin
Dendësia 40 kg / m3
Loading - Male - attachment Femër.
Size -
1200x2400, 1200x3000, 1200x4000 mm
Madhësia 1200x kërkohet nga klienti ose një maksimum prej 4 m.
1B) Ndarja Wall Panelleri- (Zgjohet i brendshëm)

Moc ndërtimi, izolim, Plumbing & Size (njëjtë 1a)
tub zgjohet brendshme (400x 80 600x80) MOC parcelës - Gi - 14 SWG.
Pas Krishtit Pluhur-veshura grid.
1C) Ndarja Wall Panelleri- (pamjes)

Moc ndërtimi, izolim, Plumbing & Size (njëjtë 1a)
Madhësia e dritares së pamjes 900 (w) x 900 (H) qelqi MM të kalit
Për të krijuar një vakum mes xhel silicë dy xhami.
2) Panel tavan -

Moc ndërtimi, izolim, Plumbing & Size (njëjtë 1a)
MS pajisje bar kat i ndërmjetëm me panele tavan.
Për të shkurtuar HEPA, dritë Tube Dhe Kthimi (nëse është e nevojshme)
3) Clean Room Kapıları-

Moc ndërtimi Izolim (njëjtë 1a)
aksesorë
Door afër (Dorma bërë)
Duke varet 5 "
vula Door
Door Handle (10 ')
Kulla Bolt (Door dyfishtë)
Door Frame
Pamjes (700 x 500mm)
copë litari
Door Lock
llojet Door
Me dy dyer
Door dyfishtë
BOYUTLAR-
750 x 2100 (h) mm
900 x 2100 (h) mm
1000 x 2100 (h) mm
1200x 2100 (h) mm
1500x 2100 (h) mm
4) Pahlar-: covings Aluminium / PVC extruded.

5) rrjetet -: Powder-veshura LEJES lartë

Karakteristikat fizike

Fuqia e pastër - 2.0 kg / cm2
Lakimi forca - 2,0 ~ 5.0 kg / cm2
Forca elastik - 3,0 ~ 5.0 kg / cm2
Temperatura Gama - 0c -196 / 230 0C

Kolegjet e pastër
100 m2 çati çeliku Cila është kostoja?
Cilat produkte mund të përdor në Steel mbulim?
Çelikut Kulmi Si është jeta?
Kulmi çeliku insansağlıg Efektet Çfarë?
Ajo që ne duhet të i kushtoj vëmendje çati çeliku, ndërsa mish?
Kulmi çelikut në të cilën Profilet mund të përdorni kapacitet mbajtës prej çelikut Kulmi Çfarë është ajo?

 


 

<Çelik Konstrüksiyon - Sandvç Panel - Akusik Uygulama (yanmaz panel)- Prefabrik Yapılar> fİYAT lİstesİ
Tüm Ürünlerin Fiyat Listesi
yöykem haber HABER
" Yöykem Çelik Faaliyetlerine Basladı" devamı..
13 EYLÜL 2013 -


Sirketimizin Satmış Oldugu Tüm Ürünler, Türkiyenin En Büyük Üreticilerinden Tedarik edilmektedir ve Tüm Ürünlerin Sertifikaları Bulunmaktadır.  devamı..

Güncel Projelerimizi Takip Edin...

 

100 m2 Çelik Çatının Maliyeti Nedir?

Çelik Çatı Kaplamasında Hangi Ürünleri Kullanabilirim?

Çelik Çatının Ömrü Ne kadar?

Çelik Çatının İnsanSağlığına Etkileri Nelerdir?

Çelik Çatı Yapılırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çelik Çatı da Hangi Profilleri Kullanabilirim, Çelik Çatının Yük Taşıma Kapasitesi Nedir?

 

 

 

Çelik Çatı

 

<yöykem iletişim> ADRES

Turgut Özal Bulvarı Pelit Sokak. No: 4-B Taşdelen/Çekmeköy İstanbul TURKEY

+90 532 794 49 53

yyoykem@gmail.com

yoykem@yoykempanel.com.tr