<Çelik Konstrüksiyon - Sandvç Panel - Akusik Uygulama (yanmaz panel)- Prefabrik Yapılar>
<Çelik Konstrüksiyon - Sandvç Panel - Akusik Uygulama (yanmaz panel)- Prefabrik Yapılar> ÜrÜnlerİmİz


ÜCRETsİZ KEŞİF

Yöykem ÇELİK

Çelik Çatı - Depo - Mantar Deposu Tavuk Çiftliği - Zeytin Deposu - Hangar - Spor Salonu - Dış Cephe Kaplama -Çelik Korkuluk - Tretuvar

 

 

Garanti Belgesi

SandvİÇ PANEL GARANTİ KAPSAMI

Sandviç Panellerin Üretim Sertifikası TSE Belgesi, CE Belgesi, İSO Belgeleri

Pensilvanya Üniversitesi'nde eğitim gören mühendisler, sandviç panel hakkında çeşitli tipte testlere yapmışlardır. "Art, Supervizörü ilk Sandviç Panel testlerinde iyi sonuçlar almaya başlamıştır. Poliüretsanın İki levha arasında kullanılması fikrini geliştirmiştir. İnsallığa fayda sağlayabilmek için uzun uğraşlar sonucunda Poliüretan dolgulu Sandiç panellerin üretilmesi gerektiğini ilk kez ortaya atmıştır.

Ülkemizde Üretilen Sandviç Panellerin Çoğunda Ayrılmazlık Garantisi Bulunmaktadır. Gelişen Teknojileri Ülkemizde çok iyi takip edilmekte ve uygulanmaktadır. Sandviç Panel Üreticileri 15' e Yakın fabrika ile ülkemize ve bölge ülkelere sandviç panel ihraçatı gerçekleşmiştir. Son verilere göre yaklaşık 5.000.000 m2 sandviç panel ihrcatı gerçekleşmiştir.

Sandviç Panellerimiz Başta Komşularımız Irak,İran,Suriye,Azerbeycan,Ermenistan,Gürcistan, Nahçıvan, Libya, Kısır, Tunus, Lübnan Olmak üzere, afrikada tanzanya balkanlarda bulgaristan, makedonya, bosna ya gönderilmektedir. Kalite konusunda Avrupa Standartlarında üretim yapılmaktadır. Türkiye Sandviç Panel Üretimi konusnda büyük yol almış ve bölgenin lideri olmuştur.

Sandviç Paneller güngeçtikçe ürün çeşitliliğini artırmaktadır. Yeni ürün olarak " akustik sandviç paneller " günümüzde yoğun ses kirliliğinine karşı yol kenarlarında kullanılmaya başlanmıştır.

Özellikle viyadüklerin yakınındaki site sakinleri, tren hava alanı gibi yüksek ses e maruz kalan ev sahipleri bu ürünleri tercih etmektedir.

 

 

 

KISA BİR HİKAYE...

İlk Önce, birinden onay alamamaktan korkuyorsanız, o kişiye gerçekten sizi aşağı görüp görmediğini sormayı hiç düşündünüz mü? Süpriz bir biçimde, onaylanmamanın sadece sizin kafanızda olduğunu fark edeceksiniz. Biraz Cesaret Gerektirirse bile karşılığı büyük olacaktır.

 

<Çelik Konstrüksiyon - Sandvç Panel - Akusik Uygulama (yanmaz panel)- Prefabrik Yapılar> fİYAT lİstesİ
Tüm Ürünlerin Fiyat Listesi
yöykem haber HABER
" Yöykem Çelik Faaliyetlerine Basladı" devamı..
13 OCAK 2011


Sirketimizin Satmış Oldugu Tüm Ürünler, Türkiyenin En Büyük Üreticilerinden Tedarik edilmektedir ve Tüm Ürünlerin Sertifikaları Bulunmaktadır.  devamı..

Yöykem daha fazla haber..

 

100 m2 Çelik Çatının Maliyeti Nedir?

Çelik Çatı Kaplamasında Hangi Ürünleri Kullanabilirim?

Çelik Çatının Ömrü Ne kadar?

Çelik Çatının İnsanSağlığına Etkileri Nelerdir?

Çelik Çatı Yapılırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çelik Çatı da Hangi Profilleri Kullanabilirim, Çelik Çatının Yük Taşıma Kapasitesi Nedir?

 

 

 

Çelik Çatı

 

<yöykem iletişim> ADRES

Turgut Özal Bulvarı Pelit

Sokak. No: 1 Taşdelen / Çekmeköy / İstanbul

+90 532 794 49 53
e-mail:yyoykem@gmail.com