YÖYKEM HABER

?aber<ÜCRETSİZ KEŞİF> ÜCRETSIZ KESIF

<YÖYKEM HABER>

yöykem haber

Termosteps-MTL Rebranding
7 Şubat 2012
7 Şubat 2012 "Termosteps-MTL" yönetim yeni bir marka «TEPLANT» («Teplant") olarak ortaya çıkmasına neden yeniden marka şirket, sürecinin tamamlanması duyurdu Rusya inşaat pazarında ve kurumsal kimlik değişikliği. 
Özelleştirme "Termosteps-MTL" Şirket, ana ürün adı değişikliği etkilenen - yapısal sandviç panel YÖYKEMPANEL (YÖYKEMPANEL) ve kurumsal yönetim sistemi yer almış temel değişikliklerin bir yansıması ve ortakları ve müşterileri ile ilişkiler politikasının değişiklik oldu. 
olarak yeni bir marka felsefesi koydu şirketin temel değerleri: 
Liderlik. Prefabrik yapıların piyasada uzman olmak ve yeterli piyasanın yönünü tanımlamak. Ürün ve en kaliteli ve müşteri için yararlı hizmetler oluşturmak. Şirketin deneyim, bilgi, teknoloji ve sürekli gelişim bağlılık en karmaşık sorunları çözmenize yardımcı olacaktır. 
Dürüstlük. Şirketin% 100 gerçekleştirmek mümkün olduğunu sadece bu yükümlülüklerini üstlenebilme. En güvenilir ve tam olarak şirketin ürün ve özellikleri hakkında bilgilendirmek. Adil ve sorumlu bir yarışın. 
saygı. Müşteri ve ortaklarının kaynakların özen gösterin. Dikkatle dinleyin ve müşteri ve ortaklarının istekleri duymak. Optimal dikkate genel iş performansı alarak, esnek. 
Sorumluluk. Şirket müşterileri, ortakları, çalışanları ve toplum önünde alınan tüm yükümlülüklerini tam olarak sorumludur. . Her çalışan şirketin değerleri paylaşan ve şirketin her çalışanın katkısı değerleri 
şirketin sloganı - "üretim ve yüksek standartlarda hizmet için çaba, müşterilerimizin zevk ve ortaklarımızdan ile inşa o kadar çalışıyoruz sadece tartışmasız uzun vadeli işbirliği ayarlanmış". Çalışanların Teplant "ve resmi ortakları yeni marka sadece şirketin lider konumunu güçlendirmek, aynı zamanda daha da gelişmesine katkı eminiz.
Daha fazla haber
<adres> ?DRES

Turgut Özal Bulv. Pelit Sok. No:1

+90 532 794 49 53
e-mail:yyoykem@gmail.com